Search in text

Wyszukiwanie pełnotekstowe

Česky English Deutsch Polski
Breadcrumb navigation

Lorenc Logistic > O nas > Aktualności

Aktualności


Newer 1

Nowy projekt - AdBlue

Nasza firma systematycznie poszerza swoją ofertę o nowe projekty. W październiku 2017 roku wystartował najnowszy - dystrybucja płynu AdBlue na terenie Polski. Zakupiliśmy dwie nowoczesne, specjalistyczne cysterny, które już można spotkać na drogach. Poniżej znajdują się zdjęcia prezentujące nowe pojazdy.

DSC_6506.jpg

DSC_6520.jpg

DSC_6538.jpgPiknik firmowy Lorenc Logistic Polska 2017

W minioną sobotę w Osadzie Popowo odbył się po raz kolejny piknik firmowy dla pracowników i ich rodzin. Dzięki gościnności gospodarzy, pięknej pogodzie, animatorom z firmy „Impreza jak marzenie” z Mławy oraz niecodziennej atrakcji od firmy „Event” z Włocławka spędziliśmy niezapomniane chwile pełne uśmiechu i dobrej zabawy. Bardzo miło było nam gościć Pana Vaclava Lorenca – założyciela Lorenc Logistic, który przybył do nas wraz z rodziną. Dziękujemy Dyrektorowi Firmy - Panu Tomaszowi Kuźnickiemu za pomysł organizacji pikniku i wsparcie.  Do zobaczenia za rok!

DSC_6382.JPG

DSC_6453.JPG

DSC_6480.JPG

DSC_6532.JPG

DSC_6623.JPG

DSC_6751.JPG

DSC_6405.JPGAutobus w barwach Lorenc Logistic Polska

Od kilku tygodni na ulicach Włocławka można spotkać autobus miejski reklamujący działalność naszej Firmy, skupiającą się przede wszystkim na międzynarodowym transporcie drogowym oraz naprawach pojazdów ciężarowych. Poniżej prezentujemy kilka fotografii ukazujących autobus w całej okazałości.

Lorenc 1.JPG

Lorenc 2.JPG

Lorenc 3.JPG

Lorenc 4.JPG

IMG_4489.JPG

IMG_4493.JPG

IMG_4496.JPG

IMG_4497.JPG

IMG_4498.JPGPodziękowanie od Klubu Wisła Dobrzyń

Miło nam poinformować, iż otrzymaliśmy podziękowanie od Klubu Sportowego Wisła Dobrzyń za wsparcie finansowe tej organizacji. Mając na uwadze potrzeby pracowników w zakresie zachowania równowagi między pracą zawodową a życiem prywatnym, ich zaangażowanie w działalność Klubu oraz dbałość o kondycję fizyczną – Zarząd Firmy Lorenc Logistic Polska z siedzibą we Włocławku podjął decyzję o dofinansowaniu Klubu. Zawodnikom, zarządowi oraz kibicom życzymy wielu sukcesów!

Scan Dobrzyń.jpgWesołych Świąt Wielkanocnych!

życzenia wielkanocne LLPL.jpgLorenc Logistic Polska z prestiżowym certyfikatem GDP

Z przyjemnością informujemy, iż 10 marca 2017 r. otrzymaliśmy Certyfikat GDP (Good Distribution Practices). Certyfikat ten jest dokumentem uprawniającym Naszą Firmę do realizacji transportów produktów leczniczych do stosowania u ludzi a tym samym świadczy o spełnianiu przez Lorenc Logistic Polska bardzo restrykcyjnych wymagań w tym zakresie. Jednocześnie, dzięki uzyskaniu ww. uprawnień dołączyliśmy do prestiżowego grona zaufanych Parterów największych firm farmaceutycznych.

Scan GDP.jpgStart Pogramu Lojalnościowego Lorenc Logistic Polska

W dniu 17.03.2017 r. w Serwisie Pojazdów Ciężarowych Lorenc Logistic Polska oficjalnie uruchomiliśmy Program Lojalnościowy dla Klientów. Dzięki niemu Kierowcy korzystający z usług naszego Serwisu mają możliwość gromadzenia punktów na indywidualnych kartach a następnie wymiany tych punktów na atrakcyjne nagrody. Poniżej prezentujemy katalog dostępnych nagród. Zachęcamy do udziału w Programie!

Katalog 1.jpg

Katalog 2.jpg

DSC_002311.jpg

zrzut aplikacji.jpgRozstrzygnięcie Konkursu Noworocznego

W dniu 14.03.2017 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagrody w Konkursie na najlepsze zdjęcie przedstawiające auto Lorenc Logistic Polska w drodze. Laureatem Konkursu został Mateusz Czarnecki i tym samym otrzymał nagrodę główną, którą była gra planszowa „Ciężarówką po Europie”. Gratulujemy zwycięzcy! 

1.jpg

2.jpg

20160225_174717_Richtone(HDR).jpg

20160229_041212.jpg

Zdjęcie0493.jpg

 Recertyfikacja w zakresie normy ISO 9001:2015

Mając na uwadze ciągłe doskonalenie świadczonych przez naszą firmę usług pragniemy poinformować, iż z dniem 03.02.2017 roku zostaliśmy oficjalnie recertyfikowani z zakresu zarządzania jakością przez uznaną niemiecką firmę certyfikującą DEKRA Intertek Certification GmbH, Stuttgart, zgodnie z normą ISO 9001:2015 w zakresie krajowego i międzynarodowego drogowego transportu rzeczy, spedycji i naprawy pojazdów ciężarowych.

Certyfikacja ISO 9001:2015 jest zapewnieniem wysokich standardów ustalonych procesów i najwyższej jakości świadczonych usług. W ten sposób firma wyznacza sobie cele i zadania w zakresie podnoszenia poziomu obsługi swoich klientów. Wydajność procesu jest mierzona i monitorowana w celu efektywnego zarządzania i pozwala na szybkie podjęcie skutecznych środków w celu utrzymania założonych standardów.

Certyfikat ISO 9001 2015 PL.jpgWyniki Konkursu na Najlepszego Mechanika i Kierowcę 2016 Lorenc Logistic Polska

11 lutego 2017 roku w siedzibie naszej Firmy odbyło się podsumowanie oraz wręczenie nagród w II edycji Konkursu na Najlepszego Kierowcę oraz Najlepszego Mechanika Lorenc Logistic Polska w roku 2016. Laureatami zostali:

  • Mariusz Przybylski          I miejsce w Konkursie na Najlepszego Kierowcę Lorenc Logistic Polska w 2016 roku  
  • Piotr Filipiak                    II miejsce w Konkursie na Najlepszego Kierowcę Lorenc Logistic Polska w 2016 roku
  • Paweł Cieszyński             III miejsce w Konkursie na Najlepszego Kierowcę Lorenc Logistic Polska w 2016 roku
  • Piotr Barankiewicz          I miejsce w Konkursie na Najlepszego Mechanika Lorenc Logistic Polska w 2016 roku

W obu kategoriach zwycięzcom wręczono atrakcyjne nagrody. Za zajęcie pierwszego miejsca nasi pracownicy otrzymali od Firmy voucher wakacyjny o wartości 3200 PLN, drugiego o wartości 1600 PLN, trzeciego o wartości 800 PLN.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a uczestnikom tegorocznej edycji kibicujemy w rywalizacji w 2017 roku.

Powodzenia! :)

 DSC_9934-3.jpg

 Zdjęcia wręczenie nagród za 2016.jpgNewer 1