Česky English Deutsch Russian Polski

Wyszukiwanie pełnotekstowe

Breadcrumb navigation

Home > O nas > Aktualności > Zakup 20 naczep przystosowanych do przewozu produktów leczniczych

Zakup 20 naczep przystosowanych do przewozu produktów leczniczychNowe naczepy (5).png

Firma Lorenc Logistic Polska, specjalizująca się w przewozach HVC oraz farmaceutyki, wyszła naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i zainwestowała w najnowocześniejsze naczepy do przewozu produktów leczniczych.
Nasza firma od wielu lat współpracuje z firmą Schmitz oraz Carrier. Współpraca zaowocowała kolejnym zakupem, tym razem 20 naczep chłodniczych ze specjalnym przeznaczeniem do transportu farmaceutyków.

T.Kuźnicki.jpgZakup 20 naczep chłodniczych, jest jedną z największych inwestycji dokonaną przez firmę w 2019r. Wierzymy, że naczepy, których specyfikacja techniczna została opracowana wspólnie z naszymi klientami, pozwoli nam na spełnienie ich oczekiwań i podniesienie jakości naszych usług, w efekcie czego będzie to długoterminowa współpraca- mówi Tomasz Kuźnicki, Wiceprezes Zarządu Lorenc Logistic Polska Sp. z o.o.

Wszystkie chłodnie spełniają wymogi Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej (GDP), zapewniając najwyższą jakość oraz gwarancję dla naszych klientów, że wybierając Lorenc Logistic Polska  Sp. z o.o., wybrali profesjonalnego partnera.

W oparciu o oczekiwania naszych klientów, zdecydowaliśmy się na zakup chłodni które posiadają między innymi możliwość transportu w dwóch różnych temperaturach – dzięki ścianie grodziowej oraz kontrolę on-line warunków panujących wewnątrz naczepy, dzięki telematyce Schmitz Cargobull. Wewnętrzny monitoring naszej firmy dba o każdy przewożony towar, monitoruje on-line każdy alert ( wzrost i spadek temperatur). Nasze naczepy są mapowane oraz co najmniej raz w roku kalibrowane. Współpracujemy z ogólnoeuropejską siecią serwisów Carrier, która jest jedynym dostawcą agregatów dla naszych naczep. Firma Lorenc Logistic Polska to nie tylko transport produktów leczniczych, ale również HVC, dlatego od 2017 jesteśmy członkiem organizacji TAPA. Wszystkie zakupione przez nas naczepy spełniają również wymogi TAPA TSR LEVEL 1.

 

TAPA.jpgSGS_GDP_TCL_HR.jpg