Česky English Deutsch Russian Polski

Wyszukiwanie pełnotekstowe

Breadcrumb navigation

Home > O nas > Aktualności > Ogłoszenie wyników pierwszego konkursu na Najlepszego Kierowcę i Mechanika

Ogłoszenie wyników pierwszego konkursu na Najlepszego Kierowcę i MechanikaData:
29.2.2016

W lutym 2015 nasza firma po raz pierwszy ogłosiła konkursu na najlepszego kierowcę i mechanika Lorenc Logistic Polska. Konkurs zorganizowany został na okres 12 miesięcy. W rywalizacji wszyscy kierowcy oceniani byli pod względem stylu jazdy, dbałości o stan techniczny auta, bezszkodowości oraz zaangażowania w pracę. Kryteria były rygorystyczne, jednak nasz zespół walczył wytrwale, i ostatecznie po wyrównanej rywalizacji w lutym 2016 ogłosiliśmy pierwszą trójkę najlepszych kierowców.

W drugiej kategorii na najlepszego mechanika, nasi pracownicy ubiegali się o tytuł starając się sprostać następującym kryteriom: efektywności pracy, zachowania czystości na stanowisku pracy, podnoszenia kwalifikacji oraz najniższej liczbie otrzymanych reklamacji.

W obydwu kategoriach zwycięzcom wręczono atrakcyjne nagrody. Za zajecie pierwszego miejsca nasi pracownicy otrzymali od firmy voucher wakacyjny o wartości 3200 PLN, drugiego o wartości 1600 PLN, trzeciego o 800 PLN.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a uczestnikom tegorocznej edycji kibicujemy w rywalizacji w 2016.

Powodzenia!:)

medals-and-route.jpg


Komentarz


Nie dodano jeszcze komentarza.

Dodaj komentarz

Your personal information will only be used for the purpose of responding. For more information, see zasadach przetwarzania danych osobowych