Search in text LinkedIn YouTube
Česky English Deutsch Polski

Wyszukiwanie pełnotekstowe

Breadcrumb navigation

Lorenc Logistic > O nas > Aktualności > Utrudnienia na przejściu granicznym Kudowa Słone – Nachod

Utrudnienia na przejściu granicznym Kudowa Słone – NachodPlanowane zmiany w organizacji ruchu w Nachodzie:

 

- ruch z kierunku Hradec Kralove w kierunku granicy z Polską oraz miejscowości Hronov i Broumov będzie prowadzony jednokierunkowo przebudowywaną drogą (ulicą Praska) – zarówno w przypadku samochodów osobowych, jak i ciężarowych.

 

- trasa objazdu dla samochodów ciężarowych jadących od strony granicy z Polską oraz od strony miejscowości Broumov będzie poprowadzona od skrzyżowania z OD Albert Hypermarket koło stacji kolejowej Belovsi przez ulicę Kladska aż do ronda „ITALIE”, a z ronda po drodze I/14 w kierunku na Cerveny Kostelec, Trutnov i Jaromer.

 

- na ulicy Kladska w rejonie przejazdu kolejowego przy stacji Beloves nastąpi zmiana pierwszeństwa. Do tej pory pierwszeństwo miały pojazdy jadące z kierunku miejscowości Hronov, teraz pierwszeństwo będą miały pojazdy jadące od strony granicy z Polską.

 

Informacja o alternatywnych przejściach granicznych:

http://www.gddkia.gov.pl/pl/a/22313/Utrudnienia-w-Nachodzie-alternatywne-przejscia-graniczne-z-Czechami-w-ciagu-drog-krajowych-na-Dolnym-Slasku

 

Tymczasowe przywrócenie kontroli granicznej

Jednocześnie w dniach 18-31 lipca 2016 na przejściach granicznych Kudowa Słone – Nachod, Jakuszyce – Harrachov oraz Jędrzychowice – Ludwigsdorf, Nadodrzański Oddział Straży Granicznej planuje tymczasowe przywrócenie kontroli granicznych. Lokalnie wprowadzone zostają ograniczenia w ruchu umożliwiające bezpieczne przeprowadzenie kontroli przez Straż Graniczną. Prosimy kierowców o stosowanie się do oznakowania. Zarówno miejsca jak i terminy tymczasowego przywrócenia kontroli granicznej mogą ulec zmianie, w zależności od potrzeb zgłaszanych przez Straż Graniczną.

objazdy-w-Nachodzie.jpg

 

 

 


Komentarz


Nie dodano jeszcze komentarza.

Dodaj komentarz

Your personal information will only be used to respond to you. For more information, see principles of processing personal data