Česky English Deutsch Russian Polski

Wyszukiwanie pełnotekstowe

Breadcrumb navigation

Home > O nas > Aktualności > Recertyfikacja w zakresie normy ISO 9001:2015

Recertyfikacja w zakresie normy ISO 9001:2015Mając na uwadze ciągłe doskonalenie świadczonych przez naszą firmę usług pragniemy poinformować, iż z dniem 03.02.2017 roku zostaliśmy oficjalnie recertyfikowani z zakresu zarządzania jakością przez uznaną niemiecką firmę certyfikującą DEKRA Intertek Certification GmbH, Stuttgart, zgodnie z normą ISO 9001:2015 w zakresie krajowego i międzynarodowego drogowego transportu rzeczy, spedycji i naprawy pojazdów ciężarowych.

Certyfikacja ISO 9001:2015 jest zapewnieniem wysokich standardów ustalonych procesów i najwyższej jakości świadczonych usług. W ten sposób firma wyznacza sobie cele i zadania w zakresie podnoszenia poziomu obsługi swoich klientów. Wydajność procesu jest mierzona i monitorowana w celu efektywnego zarządzania i pozwala na szybkie podjęcie skutecznych środków w celu utrzymania założonych standardów.

Certyfikat ISO 9001 2015 PL.jpg


Komentarz


Nie dodano jeszcze komentarza.

Dodaj komentarz

Your personal information will only be used for the purpose of responding. For more information, see zasadach przetwarzania danych osobowych