Česky English Deutsch Polski

Wyszukiwanie pełnotekstowe

Breadcrumb navigation

Home > O nas > Aktualności > Recertyfikacja w zakresie normy ISO 9001:2015

Recertyfikacja w zakresie normy ISO 9001:2015Mając na uwadze ciągłe doskonalenie świadczonych przez naszą firmę usług pragniemy poinformować, iż z dniem 03.02.2017 roku zostaliśmy oficjalnie recertyfikowani z zakresu zarządzania jakością przez uznaną niemiecką firmę certyfikującą DEKRA Intertek Certification GmbH, Stuttgart, zgodnie z normą ISO 9001:2015 w zakresie krajowego i międzynarodowego drogowego transportu rzeczy, spedycji i naprawy pojazdów ciężarowych.

Certyfikacja ISO 9001:2015 jest zapewnieniem wysokich standardów ustalonych procesów i najwyższej jakości świadczonych usług. W ten sposób firma wyznacza sobie cele i zadania w zakresie podnoszenia poziomu obsługi swoich klientów. Wydajność procesu jest mierzona i monitorowana w celu efektywnego zarządzania i pozwala na szybkie podjęcie skutecznych środków w celu utrzymania założonych standardów.

Certyfikat ISO 9001 2015 PL.jpg


Komentarz


Nie dodano jeszcze komentarza.

Dodaj komentarz

Twoje dane osobowe zostaną wykorzystane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi. Więcej informacji w zasadach przetwarzania danych osobowych