Česky English Deutsch Polski

Wyszukiwanie pełnotekstowe

Breadcrumb navigation

Home > Stará struktura - nemazat > Lorenc Logistic

Lorenc Logistic Polska Sp. z o.o.

Nasza firma, należąca do Grupy Lorenc, działa na rynku polskim od 2009 roku. Głównym obszarem naszej działalności jest międzynarodowy transport drogowy na terenie Europy. Realizujemy dostawy przesyłek FTL, LTL, grupowanych oraz JIT dla klientów sektora elektronicznego, farmaceutycznego oraz spożywczego. W naszej bazie transportowej posiadamy stację serwisu pojazdów ciężarowych świadczącą usługi dla naszych klientów.

Dysponujemy flotą 30 pojazdów firmy Volvo dostosowanych do przewozu materiałów niebezpiecznych, wyposażonych w sprzęt ADR i system satelitarny Dynafleet.


Aktualności

Zakup 20 naczep przystosowanych do przewozu produktów leczniczych

Firma Lorenc Logistic Polska, specjalizująca się w przewozach HVC oraz farmaceutyki, wyszła naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i zainwestowała w najnowocześniejsze naczepy do przewozu produktów leczniczych.

Konferencja TAPA

W dniach 27-28 marca w Berlinie, przedstawiciele Lorenc Logistic Polska po raz kolejny uczestniczyli w konferencji TAPA.

Usługa pompowania kół azotem dostępna w naszym Serwisie Pojazdów Ciężarowych

Serwis Pojazdów Ciężarowych Lorenc Logistic Polska Sp. z o.o. oferuje szeroki wachlarz usług, do których należy między innymi pompowanie kół azotem.

Zadzwoń do nas
48 54 426 91 41