Search in text LinkedIn YouTube

Wyszukiwanie pełnotekstowe

Česky English Deutsch Polski
Breadcrumb navigation

Lorenc Logistic > Kariera

Kariera

Lorenc Logistic Polska tworzą osoby, których pasją jest transport. Jesteśmy nowoczesną i rozwijającą się firmą transportową, która docenia zaangażowanie i umiejętności naszych pracowników.

Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby proces adaptacyjny osób nowozatrudnionych był sprawny a zarazem bezstresowy. Nowi pracownicy poznają strukturę naszej firmy, zasady jej działania, metody pracy oraz oczekiwania, jakie są wobec nich stawiane. Zależy nam, aby każdy nowy pracownik czuł się komfortowo i bezpiecznie.

Cenimy różnorodność – nie wymagamy konkretnego wykształcenia. Naszych pracowników łączy wspólne zamiłowanie – transport.

Oferujemy ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole, bardzo dobrą atmosferę, atrakcyjny pakiet socjalny oraz szeroki zakres możliwości rozwoju.

Jeżeli obecna praca Cię nie satysfakcjonuje, szukasz miejsca, w którym docenione zostanie Twoje zaangażowanie i umiejętności – nie zwlekaj i napisz do nas!

kadry@lorenc-logistic.com.pl

 

AKTUALNIE PROWADZIMY REKRUTACJĘ NA STANOWISKA:

 

MECHANIK POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH

 

W związku z rozwojem naszej firmy, poszukujemy MECHANIKA POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH

 

Ze swojej strony firma zapewnia:

- zatrudnienie na umowę o pracę wraz z pakietem świadczeń ZUS,

- terminowe wynagrodzenie,

- regularną waloryzacje wynagrodzenia (dodatek stażowy),

- szkolenia podnoszące kwalifikacje,

- odzież ochronną i ubrania firmowe,

- coroczny przydział środków czystości,

- pakiet opieki medycznej.

 

Wymagania:

- prawo jazdy kat. B,

- dyspozycyjność,

- mile widziane doświadczenie w danej dziedzinie.

CV proszę kierować na adres kadry@lorenc-logistic.com.pl

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922 oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LORENC LOGISTIC POLSKA SP. Z O.O. w dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Jednocześnie informuję, że jestem świadoma/świadomy przysługującego mi prawa uaktualniania, uzupełniania, a także usunięcia danych ze zbioru oraz możliwości wglądu do przesłanych przeze mnie dokumentów. Swoje dane osobowe udostępniam dobrowolnie.

 

KIEROWCA POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM

 

W związku z dynamicznym rozwojem floty samochodowej firma Lorenc Logistic Polska zatrudni KIEROWCĘ POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM.

Oferujemy:
- zatrudnienie na umowę o pracę wraz z pakietem świadczeń ZUS
- terminowe wynagrodzenie – NAJLEPSI KIEROWCY ZARABIAJĄ W LORENC LOGISTIC POLSKA 9500 ZŁ BRUTTO!
- program wdrożeniowy dla początkujących kierowców bez doświadczenia
- świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
- dojazd z bazy do miejsca parkowania pojazdu
- odzież ochronną i roboczą
- coroczny przydział środków czystości


Jeśli:
- posiadasz prawo jazdy C + E
- jesteś dyspozycyjny
Mile widziane ważne badania sanepidowskie oraz ADR


ZAPRASZAMY DO NAS!


Doświadczenie w zawodzie będzie Twoim dodatkowym atutem.


NIE ZWLEKAJ – WYŚLIJ SWOJE CV JUŻ DZIŚ! - kadry@lorenc-logistic.com.pl


Zapraszamy do odwiedzania naszego profilu facebookowego: Lorenc Logistic Polska


Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.


Prosimy o dołączenie do CV poniższej klauzuli:
Zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922 oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LORENC LOGISTIC POLSKA SP. Z O.O. w dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Jednocześnie informuję, że jestem świadoma/świadomy przysługującego mi prawa uaktualniania, uzupełniania, a także usunięcia danych ze zbioru oraz możliwości wglądu do przesłanych przeze mnie dokumentów. Swoje dane osobowe udostępniam dobrowolnie. 

 

  


PRACOWNICY O LORENC LOGISTIC POLSKA

 

MICHAŁ SZYMAŃSKI - mechanik

w firmie od 2016 roku

 

Michał do wywiadu 2.jpg

  

1. Dlaczego zdecydowałeś się na pracę w Lorenc Logistic Polska ?

W dzisiejszych czasach trudno znaleźć dobrą pracę. O Lorenc Logistic Polska dowiedziałem się od wujka, który mi polecił tą firmę, dlatego postanowiłem spróbować. Najważniejsze było dla mnie, aby spełnić się w swoim zawodzie, mieć stałą pracę i rozwijać się. Wielkim zaskoczeniem było dla mnie to, że po złożeniu dokumentów firma w tym samym dniu skontaktowała się ze mną. Dlatego uważam, że warto rozpocząć pracę w tej firmie.

2. Co dla Ciebie jest najważniejsze w pracy w LLPL?

Najważniejsza jest dla mnie stabilizacja i rozwój zawodowy. Cieszę się, że mogę pracować w swoim zawodzie.

3. Dlaczego warto pracować LLPL?

Warto chociażby dlatego, że na rynku Włocławskim i okolicznym jest to jedna z lepiej prosperujących firm. Są stabilne warunki pracy, możliwości rozwoju młodych ludzi. Uważam, że zatrudnianie młodych ludzi przynosi firmie w dalszej perspektywie wiele korzyści.

4. Początki w nowej firmie bywają zazwyczaj trudne. Jak to wyglądało w Twoim przypadku ?

W moim przypadku bardzo szybko się zaaklimatyzowałem, w firmie pracuje dużo młodych przyjaznych ludzi , dlatego łatwo nawiązać kontakt  a praca z nimi jest bardzo fajna. Z takimi ludźmi aż chce się pracować.

5. Czy i w jaki sposób zachęcił byś innych do pracy w LLPL?

Jeśli jesteś zainteresowany tą pracą to polecam gdyż na nudę nie narzekamy. Dużo się nauczysz, możesz się wykazać a także sprawdzić  i poszerzyć swoje umiejętności.  Więc jeśli jesteś zainteresowany - zapraszamy !

 

 

 

SŁAWOMIR CZAPSKI - spedytor

w firmie od 2010 roku

Sławek kolaz do wywiadu.jpg

1.       Dlaczego zdecydowałeś się na pracę w Lorenc Logistic Polska?

              

W owym czasie była to młoda firma ,można powiedzieć na początku drogi rozwoju, ale która miała zaplecze w postaci firmy Lorenc Logistic w Klatovy, z bogatą już historią na rynku transportowym. Dlatego uważałem, że warto rozpocząć pracę w firmie, która się rozwija i rozwijać się razem z nią. W obecnej wówczas pracy takich możliwości nie wiedziałem, pomimo że również działała w międzynarodowym transporcie drogowym.

 

2.       Co dla Ciebie jest najważniejsze w pracy w LLPL?

 

Najważniejsza jest dla mnie stabilizacja oraz to, że firma ciągle się rozwija. Nie ma zamykania się na pewne warianty czy rozwiązania działalności. Trzonem działalności jest transport, ale jak czas pokazuje, dywersyfikacja tej działalności również wpływa pozytywnie na samą firmę oraz jej pracowników. Nawet kiedy coś nie wychodzi w danym czasie, nie jest wyrzucane do kosza tylko odkładane na półkę, bo nigdy nie wiadomo, co przyniesie przyszłość. Rozsądne zarządzanie firmą przynosi wymierne korzyści, a to dobrze wróży na przyszłość firmy i jej pracowników.

 

3.       Dlaczego warto pracować w LLPL?

 

Warto, ponieważ na włocławskim rynku pracy jest to jedna z lepiej prosperujących firm, a już na pewno w rynku transportowym. Są stabilne warunki pracy, możliwości rozwoju, sprawdzenia samego siebie i swoich umiejętności zawodowych, interpersonalnych oraz podniesienia kwalifikacji. Jeśli ktoś lubi wyzwania i ciekawą pracę, to jest dobre miejsce.

 

4.       Początki w nowej firmie bywają zazwyczaj trudne. Jak to wyglądało w Twoim przypadku?

Jak w każdej firmie na początku bywa trudno, nowe otoczenie, nowi ludzie, praca, nowe podejście. Ale wraz z upływem czasu dostosowałem się i kolejne lata pracy mijają.

5.       Czy i w jaki sposób zachęciłbyś innych do pracy w LLPL?

 

Jeśli lubisz wyzwania, jesteś odpowiedzialny, nie lubisz nudy w pracy, chcesz się rozwijać i sprawdzasz się w sytuacjach stresowych i wymagających zaangażowania, to LLPL jest miejscem dla Ciebie. Mamy młody zespół, nie brakuje nam energii i chcemy dalej iść do przodu, więc jeśli chcesz dołączyć do takiego grona, zapraszamy!

 

MAREK LEDZION – kierowca pojazdów ciężarowych

w firmie - od momentu jej powstania (2009 r.)

Marek do wywiadu.jpg

  1. Dlaczego zdecydowałeś się na pracę w Lorenc Logistic Polska?

Słyszałem bardzo wiele pozytywnych opinii na temat tej firmy. Wcześniej pracowałem również jako kierowca, jednak oferta Lorenc Logistic była nieporównywalnie lepsza i bez wahania zdecydowałem się na zmianę pracodawcy.

  1. Co dla Ciebie jest najważniejsze w pracy w LLPL?

Myślę, że najważniejszy jest fakt w pełni legalnego zatrudnienia. Nie ma jakichkolwiek nadużyć, system pracy jest ułożony. Bardzo dobrze mi się współpracuje zarówno z innymi kierowcami jak i planistą czy dyspozytorem. Na wynagrodzenie absolutnie nie można narzekać, jego terminowość i wysokość są bardzo motywujące.

  1. Czy i w jaki sposób zachęciłbyś innych do pracy w LLPL?

Oczywiście, że bym zachęcił. Powodów jest wiele. Jak już wcześniej wspomniałem – wszystko w Lorenc Logistic Polska jest legalne. Zarobki są w pełni satysfakcjonujące. Oprócz tego kierowcy są wyposażani w odzież i środki czystości. Warto również zaznaczyć, że firma dba nie tylko o pracowników, ale również o ich rodziny, organizując cyklicznie bale i pikniki firmowe.

  1. Początki w nowej firmie bywają zazwyczaj trudne. Jak to wyglądało w Twoim przypadku?

Miałem już doświadczenie jako kierowca, więc na tym polu czułem się dobrze. Nowością dla mnie była obsługa cysterny, która w tamtym czasie była sprawą skomplikowaną  i początkowo sprawiającą trudności. Jednak wsparcie bardziej doświadczonych kolegów pomogło mi opanować ten temat.

  1. Dlaczego warto pracować w LLPL?

Po pierwsze: legalne zatrudnienie, które w obecnych czasach jest bardzo ważne. Po drugie: wynagrodzenie. Jest zawsze na czas i w takiej wysokości, że każdy pracownik czuje się usatysfakcjonowany. Nie bez znaczenia jest również nasza flota. Auta są stosunkowo młode i bardzo zadbane. Mamy do dyspozycji lodówkę, ogrzewanie, klimatyzację postojową i wiele innych. W przypadku awarii pojazdu przyjeżdża wykwalifikowany serwis i usuwa usterkę. Wszystko to utwierdza mnie w przekonaniu, że warto pracować w Lorenc Logistic Polska i zachęcam innych do składania CV!