Česky English Deutsch Russian Polski

Wyszukiwanie pełnotekstowe

Breadcrumb navigation

Home > Kariera > Pracownicy o firmie

Pracownicy o firmie

Marek Ledzion - Kierowca

Marek Ledzion - Kierowca

Zdecydowałem się na pracę w Lorenc Logistic Polska, ponieważ słyszałem bardzo wiele pozytywnych opinii na temat tej firmy. Wcześniej pracowałem również jako kierowca, jednak oferta Lorenc Logistic była nieporównywalnie lepsza i bez wahania zdecydowałem się na zmianę pracodawcy. Jesteśmy w pełni legalnie zatrudnieni, nie ma jakichkolwiek nadużyć, system pracy jest ułożony. Bardzo dobrze mi się współpracuje zarówno z innymi kierowcami jak i planistą czy dyspozytorem. Na wynagrodzenie absolutnie nie można narzekać, jego terminowość i wysokość są bardzo motywujące. Oprócz tego kierowcy są wyposażani w odzież i środki czystości. Warto również zaznaczyć, że firma dba nie tylko o pracowników, ale również o ich rodziny, organizując cyklicznie bale i pikniki firmowe. Nie bez znaczenia jest również nasza flota. Auta są stosunkowo młode i bardzo zadbane. Mamy do dyspozycji lodówkę, ogrzewanie, klimatyzację postojową i wiele innych. W przypadku awarii pojazdu przyjeżdża wykwalifikowany serwis i usuwa usterkę. Wszystko to utwierdza mnie w przekonaniu, że warto pracować w Lorenc Logistic Polska i zachęcam innych do składania CV!

Sławek Czapski – Spedycja

Sławek Czapski – Spedycja

Zacząłem pracę w Lorenc Logistic Polska w 2010r.. W owym czasie była to młoda firma,można powiedzieć na początku drogi rozwoju, ale która miała zaplecze w postaci firmy Lorenc Logistic w Klatovy, z bogatą już historią na rynku transportowym. Dlatego uważałem, że warto rozpocząć pracę w firmie, która się rozwija i rozwijać się razem z nią. W mojej poprzedniej pracy takich możliwości nie widziałem, pomimo że również działała w międzynarodowym transporcie drogowym. Najważniejsza jest dla mnie stabilizacja oraz to, że firma ciągle się rozwija. Nie ma zamykania się na pewne warianty czy rozwiązania działalności. Trzonem działalności jest transport, ale jak czas pokazuje, dywersyfikacja tej działalności również wpływa pozytywnie na samą firmę oraz jej pracowników. Nawet kiedy coś nie wychodzi w danym czasie, nie jest wyrzucane do kosza tylko odkładane na półkę, bo nigdy nie wiadomo, co przyniesie przyszłość. Rozsądne zarządzanie firmą przynosi wymierne korzyści, a to dobrze wróży na przyszłość firmie i jej pracownikom. Uważam, że warto u nas pracować, ponieważ na włocławskim rynku pracy jest to jedna z lepiej prosperujących firm, a już na pewno w rynku transportowym. Są stabilne warunki pracy, możliwości rozwoju, sprawdzenia samego siebie i swoich umiejętności zawodowych, interpersonalnych oraz podniesienia kwalifikacji. Jeśli ktoś lubi wyzwania i ciekawą pracę, to jest dobre miejsce.

Mamy młody zespół, nie brakuje nam energii i chcemy dalej iść do przodu, więc jeśli chcesz dołączyć do takiego grona, zapraszamy!

Michał Szymański – Mechanik

Michał Szymański – Mechanik

O Lorenc Logistic Polska dowiedziałem się od wujka, który mi polecił tą firmę, dlatego postanowiłem spróbować. Najważniejsze było dla mnie, aby spełnić się w swoim zawodzie, mieć stałą pracę i rozwijać się. Wielkim zaskoczeniem było dla mnie to, że po złożeniu dokumentów firma w tym samym dniu skontaktowała się ze mną. Uważam, że warto pracować w firmie, która na rynku Włocławskim i okolicznym jest jedną z lepiej prosperujących. Są stabilne warunki pracy oraz możliwość rozwoju młodych ludzi. Uważam, że zatrudnianie młodych ludzi przynosi firmie wiele korzyści. Cieszę się, że mogę pracować w swoim zawodzie i uczyć się od najlepszych.