Česky English Deutsch Russian Polski

Wyszukiwanie pełnotekstowe

Breadcrumb navigation

Home > O nas

O nas

Profil firmy

Firma Lorenc Logistic Sp. z o.o. działa na Polskim rynku od 2009r. Głównym obszarem naszej działalności jest międzynarodowy transport drogowy na terenie Unii Europejskiej. Firma specjalizuje się w przewozie towarów wysokiej wartości, produktów leczniczych oraz produktów spożywczych.

Dysponujemy flotą 50 pojazdów marki Volvo i 80 naczepach marki Schmitz. Dostosowanych do przewozu towarów wysokiej wartości, wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt zabezpieczający oraz system satelitarny Dynafleet. 

Flota wyposażona jest zgodnie z wymogami TAPA TSR level 1 oraz GDP, wszystkie nasze pojazdy nadzoruje wewnętrzny monitoring 24/7.

Firma Lorenc Logistic Polska posiada również własny serwis dla pojazdów ciężarowych, który jest gwarantem wysokiej sprawności technicznej i niezawodności na drodze zarówno naszej floty jak również floty klientów, korzystających z usług naszego warsztatu. Dysponujemy także serwisem mobilnym. 

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, staramy się, aby wypracowane przez nas zaufanie procentowało satysfakcją, która jest gwarantem wieloletniej i owocnej współpracy.

foto-19.jpg     

 

    Tomasz Kuźnicki – Wiceprezes Zarządu