Česky English Deutsch Russian Polski

Wyszukiwanie pełnotekstowe

Breadcrumb navigation

Home > Stará struktura - nemazat > Usługi > Transport > W czym się specjalizujemy

W czym się specjalizujemy

Transport Hi – Tech i towary podwyższonego ryzyka

Transport  ładunków  HVC (Highly Vulnerable Cargo)  – w tego rodzaju transporcie zawsze priorytet stanowi bezpieczeństwo przewożonego towaru.  Dlatego nasze centrum operacyjne nieustannie kontroluje w czasie rzeczywistym postęp realizacji przesyłki.

Niezależne systemy monitoringu pojazdu w trybie on-line generują raporty zarówno  o statusie naczepy  jak i ciągnika.

Każdy klient, zainteresowany bezpośrednią kontrolą swojego ładunku może w dowolnym czasie prowadzić monitoring swojej przesyłki za pomocą przeglądarki internetowej.

Nasi  kierowcy mają dostęp do trzech niezależnych systemów komunikacji, a szczegółowe procedury postępowania są realizowane etapowo pod ścisłym nadzorem jednostek monitorujących.

Transport HI-Tech jest realizowany na szczególnych warunkach ubezpieczenia.

 

Transport w temperaturze kontrolowanej

Transport w temperaturze kontrolowanej

Transport chłodniczy – transport w temperaturze kontrolowanej wykonujemy przy użyciu naczep, które posiadają wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty oraz pozostają pod stałą kontrolą odpowiednich służb.

Głównym narzędziem służącym do kontroli temperatury podczas przewozu jest Telematyka Cargobull Schmitz, która na bieżąco przekazuje nam informację o temperaturze jaka panuje wewnątrz naczepy niezależnie od godziny i miejsca w którym się znajduje.

 Wydruk z komputera agregatu chłodniczego jest końcowym potwierdzeniem wykonania usługi zgodnie z wytycznymi klienta.

Wszystkie nasze chłodnie to naczepy  podwójno podłogowe (double deck), których maksymalna ładowność wynosi 66 euro palet. Taka możliwość przynosi szczególne korzyści klientowi w transporcie towarów lekkich, często konfekcjonowanych do finalnego odbiorcy, gdzie jednostkowe opakowania są traktowane ze szczególną troską.

Transport Automotive
Transport Automotive

Transport przestrzenny – posiadane przez nas zestawy plandekowe o łącznejkubaturze 120m³ iwysokości 3,0 m są w pierwszej kolejności  dedykowane do obsługi sektora Automotive.

Sektor ten ściśle i nierozerwalnie jest związany zliniami produkcyjnymi, w przypadku  których  największy nacisk jest kładziony na terminowość niezbędną do utrzymania płynności łańcucha dostaw.

Nasze wieloletnie doświadczenie w tej branży pozwala nam na swobodne planowanie obsługi transportowej w trybie JIT (Just In Time), który jest jednym z wyznaczników naszych standardów mierzonych wskaźnikiem KPI.Administrator Działu Logistyki

 

Telefon
+48 54 426 91 41

E-mail
logistyka@lorenc-logistic.com.pl

Przejdź dalej: